2012 yılında Alix Natura ile Kopaş Kozmetik yolculuğuna başlayan Alix, Fine Color-Pro olarak yenilendi. Alix geniş renk yelpazesi, yenilikçi ürün çeşidi ve kolay uygulanabilir, güvenilir ve fiyat- performans odaklı bir saç boyası markası olarak öne çıkıyor. 18 yaşından büyük herkesin kullanımına uygun içeriğiyle, kuaför kalitesinde bir deneyimine evde kolaylıkla ulaşılmasını mümkün kılıyor.

Alix, 25 farklı renk çeşidiyle kullanıcılarına geniş renk paletini sunuyor. Saç boylarının içerisinde saç boyası, oksidasyon kremi, eldiven ve saç bakım kremi yer alıyor. Saç bakım kreminin içerisinde badem yağı, zeytinyağı, avokado yağı ve Hindistan cevizi yağı olmak üzere 4 farklı yağ ve E vitamini bulunuyor. Bu yağlar sayesinde saçlar nemle beslenerek canlılık kazanıyor.

Alix saç boyaları, uzun süre kalıcı etkisi, kısa sürede etkili sonuç sağlaması ve beyaz kapama özelliğiyle kullanıcılara istediklerini sunmayı hedefliyor. Çağın yeniliklerini takip eden Alix, erişilebilir olmak için çalışıyor.

Alix, sosyal medya hesaplarında ise yeniliğe gidiyor. “Tam da istediğin” sloganıyla öne çıkan marka, tüketicilerine özgürlüğü hissettiriyor.