1974 yılında kurulan Kopaş, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında lider markaları ile, insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak ürettiği 1300’den fazla ürün çeşidi ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Ürünlerimiz, ARGE ve üretim aşamalarında uygulanan kapsamlı testler ve analizler ile uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun üretilmektedir. Bu nedenle, markalarımız tüketicilerin güven duyduğu markaların başında gelmektedir.

Odak noktamız olan kalite, yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst düzeydedir. İnsana, topluma ve doğaya saygılı, her yaştan, her kesimden tüketiciye hitap eden ürünlerimiz ile sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin öncüsü olarak, müşteri memnuniyetimizi de en üst noktaya taşımayı amaçlayarak başarımızı devam ettiriyoruz.

Misyonumuz

Kozmetik, kişisel bakım, ev temizlik ürünlerimizi geliştirir, insan ve çevre sağlığına zarar vermeden uluslar arası standartlarda üretir, ülke çapında bulunurluğunu sağlar ve satarız. İç ve dış pazarlarda yarattığımız güçlü markalarla, tüketicilerin beklentilerini kaliteli ürünlerimiz ve hizmetimiz ile karşılaşırız. Pazarın gelişmeleri ve gereksinimleri doğrultusunda büyürüz. Tüm bunları, nitelikli, heyecanlı, yetkin ve mutlu çalışanlarımız ile gerçekleştiririz.

Vizyonumuz

Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda pazar koşullarına hızla cevap verip, gerekli ürün ve hizmeti sunarız. Yurtiçi, bölgesel ve yakın coğrafyadaki pazarlarda bulunduğumuz kategorilerde ulusal ve uluslar arası firmalarla rekabet edebilen, lider markalarımız ile sağladığımız sadık müşterilerimizi ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeden koruruz. Kurumsal ve kalıcı bir kuruluş olarak yeni sadık müşteriler yaratmak için sahip olduğumuz üretim, planlama ve dağıtım becerilerini geliştiririz.

Değerlerimiz

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlar ve uygularız. Müşteri memnuniyeti öncelikli görevimizdir. Çalışan mutluluğunu ekip ve takım ruhu ile sağlarız. Kazan kazan ilkesi doğrultusunda iş birlikleri oluşturur ve geliştiririz. ÖNCE DEĞİŞİM, SONRA GELİŞİM sloganıyla sürekli gelişmeyi ve mükemmellik modelini, çalışma prensibi olarak kabul ederiz. Kuruluşumuzun sürekli büyümesi, verimliliklerin artırılması ve lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanır kalite odaklılıkla çalışırız.