1992 yılında başlayan Bebedor’un büyülü yolculuğu, 2019’dan itibaren Kopaş Kozmetik bünyesinde devam ediyor. 1974 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulan ve Dalin gibi uzman bebek markasını da bünyesinde bulunduran Kopaş Kozmetik, anne ve bebekleri kaliteli ürünlerle buluşturuyor; ebeveynlere konforlu bir yaşam tarzı sunmayı kendine misyon olarak ediniyor.

Türkiye’nin en sevilen anne ve bebek bakım ürünleri markası Bebedor güvenilir, rakipsiz ve yepyeni ürünlerini anne ve bebekler ile buluşturuyor. Ebeveynlere destek olmayı önceliği haline getiren Bebedor, farklı ihtiyaçlara karşılık veren ürün ailesi ile şimdi tam 30. yaşını kutlamanın mutluluğu içinde!

Dayanıklı ürünler sunmak konusunda bir ebeveyn kadar hassas ve detaycı davranan Bebedor, Avrupa Standartları’na uygun, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış, yüksek kaliteli ürünler üretmek konusunda tutarlı çalışmalar yürütmeyi çok önemsiyor.

Her anne ve bebek, nerede yaşadıklarından ve ne kadar para kazandıklarından bağımsız bir şekilde kaliteli ürün kullanmayı hak eder. Bebedor ise güvenilir ve kaliteli ürünleri anne babalara uygun fiyatlar ile sunarak her bebeğin hayatına dokunmak istiyor.

Bebeklerin dünyaya gözlerini açtıkları ilk günden itibaren aileleri tarafından gözlemlenmesi, seslerinin daima duyulması ve anlaşıldıklarını hissetmeleri Bebedor için çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle bebeğin biyolojik ve duygusal süreçlerine müdahale etmeyen, ona kendi hikayesini yazması konusunda fırsat tanıyan “doğal ebeveynlik” düşüncesi, Bebedor’un yoluna ışık oluyor. Anne babaları bu yolda aydınlatmak ve ebeveynlik bilincini desteklemek adına Bebedor’un uzman ekibi iş başında!

Kolay ulaşılabilirliği esas alarak anne-bebek yolculuğuna eşlik eden ve “Annelik Doğanızda, Bebedor Yanınızda” sloganıyla yepyeni bir dönemin kapısını aralayan Bebedor, ürün gamına eklediği Premium Ürünler Serisi ile bebeklerin kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmelerini sağlıyor.